Hakkımızda

hakkimizda

EL-SO MAKİNA hizmetlerine çocukluklarında geleneklerine bağlı ustadan çırağa prensibi AHİ geleneğine göre yetişen, yetiştirilen ve bu doğrultuda ticaretteki bereketin insanlara iyi kaliteli ahlaklı dürüst ilkeli ahlaklı hizmet olduğunu geleneklerinden ve köklerinden süzerek kazanan manevi değerleri yüksek hiç bir ticari kaygıyı kazancı yada zararı hizmet kalitesinin önüne geçmesine müsaade etmeyen  bir ekip tarafından başlamış ve bu düsturları yeni nesillere aktararak kadro haline dönüştürme gayreti ile ticari hayatına devam etmektedir.

EL-SO MAKİNA san. tic. ltd. şti. 1986 yılında başlayan çalışma hayatındaki bilgi birikimini 2003 yılında EL-SO MAKİNA adı altında şahıs firması olarak ticari ve endüstriyel soğutma alnında başlayan ticari hayatına 2006 yılında EL-SO MAKİNA san. tic. ltd. şti. olarak  devam ettirme kararı almıştır. 2010 yılına kadar soğutma sektöründe devam eden ticari faaliyetlerinin hizmet alanlarını genişletme kararını  perakende sektöründe market olarak belirlemiş ve bu alandaki ilk şubesini Bereket Market ismi ile yatırım kararı almış ve uygulamıştır.

2013 yılına gelindiğinde yeni bir yatırımla marketçilik ve perakendecilik alanındaki yatırım ve vizyonunu genişletmiş ve ikinci şubesini hizmete almıştır.

2016 yılında ise vizyon ve bakış açısını genişleterek yeni yatırım alanlarını inceleyerek yepyeni bir hizmet alanı oluşturma hedefi belirlemiş ve Bereket Çeşni adı altında kasap, kahvaltılık ürünler ve meyve – sebzeden oluşan yeni bir konsept oluşturarak bu alandaki ilk şubesini hizmete alarak daha büyük hedefler ortaya koymuştur.